Blog Arşivleri

Flappy Bird

Üzerine onlarca şey yazıldı çizildi app store’lardan kaldırılacağı gün oynama fırsatım oldu. Oyunun benzerini kodlayanlar olmuş bayadır da post girmiyordum paylaşayım dedim. Oyunun web versiyonunu aşağıdaki linkten oynayabilirsiniz

http://ellisonleao.github.io/clumsy-bird/

Bu da oyunla ilgili denk geldiğim bir vine

Reklamlar

Ronaldinho

Twitterdan troll @cihatakbel az önce paylaştı. Cidden güzel çalışma. Galeri kısmına koyulur diye düşündüm. Ronaldinho’ya flipbook yapmış adam.

Psy – Gentleman

Youtube’da Gangnam Style ile 1 milyar izlenme sayısına ulaşıp, dünyada çeşitli ülkelerde konserler veren hatta geçtiğimiz şubat ayında ülkemize de gelen PSYın yeni singleı Gentleman youtube’da dolaşmaya başladı. Gangnam Style gibi başarılı olup olmayacağı merak konusu, buyrun yorum sizin.

Nokia CEO’su iPhone 5’i Fırlattı

MTV3 adlı fin kanalında yayınlanan bir programa konuk olan Nokia CEO’su Stephen Elop sunucunun cebinden iPhone 5 çıkarması üzerine beklenmedik şekilde iPhone 5’i yere attı. İşte olayın videosu

Aksiyonu Abartmak – Kısa Film

Twitterda rastladığım bu kısa filmi gayet başarılı buldum. “Aksiyon nasıl abartılır?” a cevap olacak nitelikte ve 5 dakika uzunluğunda.

Çav Bella Mücahit Versiyon

 Çav Bella – Mücahit Versiyon.

Çıplaklar Sergisi

Avusturya‘nın önemli müzelerinden  Leopold Müzesinde Nude Men 1800 to Today (1800’den Bugüne Çıplak Adamlar) adlı bir sergi yapılmış. Sergiye girmenin tek şartı iste çıplak olarak serginin gezilmesi.

Videosunu da ekledim.

Geleceğin Teknoloji Dünyası

Bu kadar olur mu bilinmez ama hoş bir video olmuş, iyi seyirler.

Galaxy S4

Geçen gün yine uyumadığım saatlerde Samsung’un canlı lansmanı vardı. Youtube’dan online olarak izledim. İlginç bir lansmandı merak edenler için yazının sonunda linkini vereceğim. S4 hakkında kısa bir şeyler yazdım buyrun. ->

(daha&helliip;)

Farid Farjad

Bu ara çok Farid Farjad‘ dinler oldum. Bu blogun deneme postlarını saymazsak yayımlanacak olan ilk postda bu sanatçıya yer vermek istedim. Sarı gelin.  Bir de hikayesi var bilmeyenler vardır belki –> (daha&helliip;)