Blog Arşivleri

Steve Jobs

Her gününü, hayatının son günüymüş gibi yaşarsan, günün birinde haklı çıkarsın. – Steve Jobs

 

Reklamlar

“Sosyal Medya”

Facebook: Tatil fotoğraflarıma baksana

Instagram: Yediklerime baksana

LinkedIn: CV’ime baksana

Twitter: Düşündüklerime baksana

Akıllı Teknoloji

Akıllı ev, akıllı telefon, akıllı televizyon, akıllı kumanda, akıllı saat, akıllı fırın, akıllı gözlük, akıllı ayakkabı… Akıl kalmadı…

Angry Birds

Angry Birds, toplamda 1.7 milyar kez indirilmiş.

Sahibinden.com’da en çok arama yapılan kelimeler: 1. Apple, 2. Bmw, 3. Samsungmuş

Daha iyi yenilmenin kuralları

Türkay Ürkmez’in güzel bir yazısı. Proje ödevime ara vermişken hocamın yazısına rastladım sizlerle paylaşayım dedim. Hepimizin dakikalarımızı ya da saatlerimizi alan mobil oyunları günlük hayatımızla bağdaştırmış, hedeflerimizden ve gelecek ile ilgili düşüncelerimize değinmiş. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Facebook, telefonunu tanıtacak.

Facebook, bu akşam kendi telefonunu tanıtacak. Merak edenler telefon lansmanını saat 19:50’de buraya tıklayıp canlı olarak izleyebilirler.

Kilis’te pekmezi olanın sineği bağdat’tan gelir.  – Yani yaptığın iyi ve kaliteli olan şeyler nerede, nasıl olursa olsun elbet karşılığını alacaktır. Kendisini araştırırken bu sözü öğrenmemi sağlayan Baybars Altuntaş’a teşekkür ediyor; kitabında, sitesinde ve seminerlerde sürekli vurguladığı hayat hikayesini incelemenizi öneriyorum.

E-Haciz Sistemi Geliyor

Sgk, resmen e-haciz sistemine geçiyor. Bu ay tamamlanacak olan sistemi önümüzdeki günlerde ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğim.

Akıllı Saatler

Teknoloji devleri şimdi de gözünü saatlere dikti, evet saatler. Önümüzdeki günlerde “akıllı saatler”den oldukça söz edeceğiz gibi.

Facebook’tan Bir Yenilik Daha

Facebook kendini geliştirmeye devam ediyor. Firma, etkinlik sayfasına hava durumu penceresini ekleyeceğini duyurdu.

Gta

Peki Gta Vice City oynamış bir neslin artık trafiğe çıkabiliyor olması gerçeği?

2013 Mart

Bu yıl Mart ayında 5 Cuma 5 Cumartesi 5 Pazar bulunuyor ve bu 823 yılda bir gerçekleşir. Buddha ve Çin inanışına göre en bereketli aydır.

İnternette en çok kullanılan simgelerden biri olan @ işareti için 2014’ten itibaren özel tuş konulacağı açıklandı.

Türkiye’de Kadınlar ve İnternet

ComScore firmasının yaptığı araşatırmaya göre Türk kadınları ayda 29 saatini internete ayırıyor. Bu istatistikle dünya sıralamasında Türkiye 11. sırada yer bulmuş.